MISCELLANEOUS / Musical Instruments / Gitarr med elvismotiv 4812007
nr 481 2007
Gitarr med elvismotiv
Lenght: ()
plast, England, 1950-tal, längd 79, 5 cm, med foto och Elvis Presley med skrivstil, slitage
300
SEK 450
Monday August 27 2007
at 16:47:02
400 kr
350 kr
- Thema-auction